PIES NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM CZŁOWIEKA

Nazwa salonu nie jest przypadkowa. „Amigo” oznacza „przyjaciel”, bo przecież każdy z czworonożnych klientów jest dla swojego właściciela najwierniejszym przyjacielem i członkiem rodziny!
Państwa pupil w naszym salonie ma zapewniony maksymalny komfort oraz fachowe i miłe podejście podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Wszystko na co zasługuje najlepszy przyjaciel.

WYPOSAŻENIE

W trosce o najwyższą jakość usług salon Amigo wyposażony jest w nowoczesne urządzenia i wyłącznie najlepsze, sprawdzone kosmetyki. Dysponujemy szamponami i odżywkami odpowiednimi dla różnych typów i kolorów sierści, łagodnych dla oczu, a także dla szczeniąt i psów z alergią.

OPIEKA I BEZPIECZEŃSTWO

Salon Amigo współpracuje z lekarzami weterynarii. Zauważone przez nas zmiany chorobowe zostaną Państwu natychmiast zasygnalizowane i jeśli wyrażą Państwo takie życzenie, skonsultowane z odpowiednim specjalistą. By zagwarantować czystość i bezpieczeństwo, po każdym piesku stanowisko pracy i sprzęt są poddawane są dezynfekcji.

NIE STOSUJEMY ŚRODKÓW FARMAKOLOGICZNYCH ANI PRZEMOCY

Grunt to pozytywne nastawienie! Odpowiednio komunikując się z psem za pomocą mowy ciała (tzw. sygnały uspokajające) i zachowując cierpliwość, zdobywamy jego zaufanie, obniżamy stres i nagradzamy za współpracę pochwałą lub psim przysmakiem. Nasze motto to „Pracuj z psem, a nie na psie”.