Oferta:

Salon Amigo oferuje Państwa czworonogom:
- Strzyżenie według wzorca FCI lub według wskazówek właściciela
- Kąpiel z użyciem indywidualnie dobranego szamponu i odżywki/maski regenerującej
-Trymowanie
- Rozczesywanie skołtunionej sierści
- Redukcja linienia
-Bezpłatny program oswajania szczeniaków w pierwszych miesiącach życia i przygotowanie do pierwszych zabiegów pielęgnacyjnych (owocuje bezstresowym strzyżeniem i ułatwia wykonywanie wszystkich zabiegów w przyszłości).
-Pielęgnacja kosmetyczna łap, uszu i oczu:

Skracanie pazurów

Gdy nasz przyjaciel chodzi głównie po miękkich powierzchniach, jego pazury nie ścierają się naturalnie. Jeśli końce pazurów dotykają ziemi lub słychać jego kroki podczas chodzenia, pazurki są zbyt długie. Zabieg wykonywany jest bezpłatnie przy strzyżeniu lub kąpieli.

Czyszczenie uszu

Najczęściej spotykane dolegliwości psich uszu wywołane są przez zalegającą w nim woskowinę i zanieczyszczenia. Zwykle zauważamy to dopiero wtedy gdy nasz pies zaczyna odczuwać przykre dolegliwości (usiłuje podrapać się w środku ucha, potrząsa głową)

Pielęgnacja oczu

Nagromadzone w wewnętrznych kącikach oczu „śpiochy” prowadzą do odparzenia skóry. U psów mających przytkane kanaliki łzowe tworzą się ciemne zacieki. Pielęgnacja oczu polega na wycinaniu drażniącej je sierści i delikatnym usuwaniu zaschniętych grudek oraz zacieków odpowiednimi preparatami.